Polityka prywatności


Administratorem Twoich danych jest Oleh Hushman z siedzibą w Zielonej Górze
Dane firmy:
Oleh Hushman
uł. Wysockiego 2, Nowy Kisielin, 66-001 Lubuskie

NIP 9731087612

Regon 522968080


Korzystanie z serwisu wymaga przetwarzania danych osobowych klienta w zakresie imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail, adresu. Dane te będą przetwarzane przez Oleh Hushman w zakresie niezbędnym do zawarcia i wykonania umowy.
Dane transakcyjne, w tym dane osobowe, mogą być przekazywane do.
Będziemy udostępniać dane naszych użytkowników współpracującym dostawcom usług, partnerom zewnętrznym, z którymi mamy podpisane umowy. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do korzystania z usługi.
Dane będą przetwarzane przez Oleh Hushman w celu marketingu bezpośredniego towarów lub usług oferowanych przez Oleh Hushman, w tym czasie klient ma prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych w tym zakresie.
Mamy prawo do przetwarzania danych naszych użytkowników z kilku powodów. Najważniejszym z nich jest konieczność ich przetwarzania w celu wykonania umowy, którą akceptujesz rejestrując się na naszej stronie oraz dokonując zakupu lub korzystając z którejkolwiek z naszych usług lub funkcji, choć istnieją również inne uzasadnione powody, dla których możemy to robić, takie jak obsługa klienta, opracowanie, zastosowanie i wykonanie umowy sprzedaży lub usługi, marketing, analiza użyteczności i jakości.

Translated with DeepL